16 Nisan 2012 Pazartesi

Shiritsu Bakaleya Koukou Çeviri DuyurumAçılış Şarkısı: Shake It Up - Kis-My-Ft2 
Kapanış Şarkısı: Migikata - Maeda Atsuko


Başlangıç Tarihi: 14 Nisan 2012
Kanal: NTV
Tarz: Lise Draması

 Konusu: Bir gün Bakada Lisesinin aptal, suçlu ve serseri öğrencileri ve Daiichi Catteleya Akademisi'nin şık, güzel ve varlıklı kızları Bakareya Lisesi'ni oluşturmak üzere birleşirler. Olaylar da bunun üzerine başlar...

Oyuncular

Takaki Yuya
Morimoto Shintaro 
Matsumura Hokuto 
Kyomoto Taiga 
Tanaka Juri 
Lewis Jesse 
Kochi Yugo 
Miyata Toshiya
Uchi Hiroki


     Evet dramada Sevimle Johnny's Jr.'lar var. Ve bunun yanı sıra Takaki, Uchi ve Miyata var. :) Güzel bir Johnny's kadrosu olmuş. Gece draması olduğu için malum bölümler kısa kısa. İlk bölümü izledim, aslında keşke AKB kızları olmasıydı, cidden sıkıldım o bölümlerde ve Jhonny's ve AKB'nin yan yana olması çok canımı sıktı. Ama elden bir şey gelmez. -.-'' İlk bölümün çevirisi çıkınca ben de çevireceğim hemen, zaten kısacık bölümler. :)

2 yorum:

 1. Miyata'nın dizisi diyerek takibe almıştım :) Bir de senin çevirinle takip edeceğim için, duyurunu görünce sevindim:) Kolay gelsin.

  Yanki çocuklar ve hanımefendi kızların birdenbire aynı okulu paylaşmasından eğlenceli bişeyler çıkar herhalde:) Bana fena görünmedi dizi. Sıkmayacak gibi. Bölümler de kısa zaten.

  Ama hanım kızlarımız maaşallah çok sıkıcılar. İnsan olma belirtisi göstermiyorlar. İnsanın pataklayası geliyor:D İlerki bölümlerde değişmelerini umuyorum.

  Yanki okulu da yine aşırısıyla abartılı. Okul binası, kavga binası:D

  Ve böylece Kisumai'da hiç set oyunculuğu yapmamış bir tek Senga kaldı. Ondan da bi dizi bekliyorum. Aslında diğerlerinden de yeni dizi haberleri bekliyorum:)

  All member Go!Kisumai Go!

  YanıtlaSil
 2. Yeni dizin hayırlı olsun:D Çok çok kolay gelsin canım^^

  YanıtlaSil